Pracownia Projektowa PLT | Budownictwo jednorodzinne
15716
page-template-default,page,page-id-15716,page-parent,ajax_updown,page_not_loaded,boxed,,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Budownictwo jednorodzinne

Dom FD 209 G

Projekt domu jednorodzinnego powstały w ramach współpracy z firmą FUTURADOM przewidziany do realizacji w technologii ISOWOOD. Budynek zaprojektowany dla rodziny z dwójką dzieci, który dzięki wyraźnemu podziałowi funkcji poszczególnych kondygnacji pozwala na wyodrębnienie przestrzeni przeznaczonej na pracownię związaną z zawodem inwestorów.


koncepcja

Dom prosty

Funkcjonalność i prostota rozwiązań – to idee, które przyświecają projektowi domu dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci. W parterowym budynku, zlokalizowanym na stosunkowo wąskiej lecz długiej działce, przewidziane zostało miejsce na wygodny salon płynnie przechodzący, poprzez szerokie przeszklenia, w zacieniony taras.


projekt budowlany, pozwolenie na budowę – marzec 2017

Dom w technologii ISOWOOD

Dom jednorodzinny zaprojektowany w ramach współpracy z firmą FUTURADOM. Budynek przewidziany do realizacji w technologii wykorzystującej ekologiczną wełnę drzewną jako materiał termoizolacyjny prefabrykowanych ścian zewnętrznych oraz dachu.


projekt budowlany, pozwolenie na budowę – luty 2017

Nadbudowa domu jenorodzinnego


projekt budowlany,  pozwolenie na budowę – styczeń 2017

Dom na wąskiej działce

Projekt miejskiego domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce, której szerokość nie przekraczała 16m. Fakt ten pozwolił na realizację budynku w granicy działki co zaowocowało optymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni i uzyskaniem funkcjonalnej architektury pasującej swym  wyglądem do charakteru miejsca.


projekt budowlany, pozwolenie na budowę – wrzesień 2015

Dom kompaktowy

Parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym zaprojektowany na działce o niewielkich wymiarach. Budynek zlokalizowany w obszarze posiadającym bardzo restrykcyjne zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczące dopuszczalnej powierzchni zabudowy, co wymusiło konieczność racjonalnego gospodarowania możliwą do wykorzystania przestrzenią.


projekt budowlany, pozwolenie na budowę – lipiec 2015

pakiet koncepcji wykończenia elewacji

Prosta i elegancka bryła zrealizowanego budynku potrzebowała propozycji na odpowiadający jej charakterowi sposób wykończenia. W wyniku analizy możliwości i oczekiwań właściciela budynku stworzony został komplet wizualizacji.


koncepcja, sierpień 2015